Vôbec prvá kniha na svete s funkčným dizajnom

Kniha "Rovnica sveta, ktorej súčasťou je pyramída poznania nie je len svetovým unikátom vďaka tomu, že má tvar trojdimenzionálnej pyramídy, ale predstavuje aj funkčný nástroj, ktorým je možné účinne získať kontrolu nad vlastným podvedomím.

V čase keď spíme, tak naše podvedomie spracováva informácie ktoré sme prijali v bdelom stave.

Jednoduchým trikom je možné získať kontrolu nad týmto procesom.

Takýto stav sa nazýva lucídne snívanie a je pomerne jednoduché naučiť sa vyvolať si ho.

Najjednoduchším spôsobom sa to dá robiť tak, že si na kúsok papiera napíšete nejaký text a niekoľko krát počas dňa si ho prečítate.

súčasťou knihy je pyramída poznania

Pritom pozorujete chvíľku tento text a zamyslíte sa nad tým, či sa Vám to iba sníva, alebo ste v bdelom stave. Táto situácia sa vám stane aj počas spánku v sne, ale vtedy sa text začne sám meniť a vy si dokážete uvedomiť, že sa jedná o sen a získate takýmto spôsobom nad ním kontrolu.

Po mnohých pokusoch a testoch som zistil, že najúčinnejšie to funguje vtedy, ak takéto testovanie spojíme s niečím špeciálnym, pretože vtedy sa zvyšuje účinok vyvolania si tejto situácie v snoch.

Za týmto účelom bola vytvorená takzvaná pyramída poznania s križujúcim sa nápisom "illusion" a "reality".

Takúto pyramídu, alebo podobný talizman si môže vytvoriť každý sám a keď ho umiestnite tak, aby ste sa naň počas dňa niekoľkokrát pozreli, potom sa v snoch dostaví situácia, keď sa vám bude o tomto talizmane snívať a vy si uvedomíte, že sa jedná o sen a môžete ho začať hneď kontrolovať a riadiť.

V takýchto snoch je možné dokonca hľadať riešenia, či inšpiráciu a predstavujú zážitok absolútnej slobody, pretože postupne získate úplnú kontrolu nad vlastnými snami a budete v nich môcť robiť všetko to, na čo si pomyslíte a možné je tam naozaj všetko.

V tomto snovom svete vznikala aj kniha "Rovnica sveta", ktorá je písaná pre jej lepšie pochopenie formou fiktívneho príbehu.

Zakúpením knihy podporujete OZ ALEXU:

.